Witamy na stronie KancelariiAdwokat nie bez powodu zakwalifikowany został jako zawód zaufania publicznego. Aby móc go wykonywać, należy bowiem odznaczać się najwyższymi kwalifikacjami etycznymi, pełnym profesjonalizmem, obiektywizmem, wrażliwością oraz dyskrecją. Posiadanie specjalistycznego wykształcenia oraz bogatej praktyki zawodowej okazują się więc niewystarczające – konieczne jest także poczucie misji, gwarantujące indywidualne podejście do każdego klienta.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, otworzyliśmy kancelarię, która tę właśnie misję stawia sobie u podstaw działalności. Naszą siedzibą jest Mława, zaś nasz adwokat zapewni Państwu najwyższą jakość świadczonych usług na terenie całego kraju. Ze szczególnym uwzględnieniem województwa mazowieckiego i warmińsko - mazurskiego. Oferujemy pomoc w procesach sądowych w sprawach cywilnych, gospodarczych i rodzinnych, szeroko pojęte doradztwo, przygotowanie umów i prowadzenie negocjacji, a także obsługę prawną z zakresu windykacji, spraw podatkowych, a także karnych.

Nasz adwokat dołoży wszelkich starań, aby jak najrzetelniej poprowadzić Państwa sprawę i doprowadzić do sprawnego i korzystnego jej zakończenia. Działamy zarówno na zlecenie osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Proponujemy zarówno kompleksową obsługę prawną, jak i realizację zleceń jednorazowych, takich jak zastępstwa procesowe czy sporządzanie opinii prawnych. Informujemy również, że w trakcie realizowania zleconego zadania oraz po jego zakończeniu jesteśmy zobligowani do zachowania w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedzieliśmy się w związku z udzielaniem pomocy prawnej. Obowiązek ten nie jest ograniczony w czasie.

Oferujemy elastycznie dopasowane sposoby rozliczania się z klientami, uzależnione od okoliczności danej sprawy, a także potrzeb klienta. Wynagrodzenie ustalane jest po konsultacjach z klientem i zapoznaniu się z nakładem pracy związanym z daną sprawą. Może ono przybrać formę wynagrodzenia godzinowego, ryczałtu lub od zleconej sprawy. Nasz adwokat z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i dobierze optymalny zakres współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

 

Nasz adwokat z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i dobierze optymalny zakres współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Nota Biograficzna

Adwokat Karol Sienkiewicz jest absolwentem studiów stacjonarnych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – kierunek prawo (2006 r.) Aplikację adwokacką odbywał przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Płocku w latach 2010-2012. W 2013 r. wpisany na listę adwokatów Izby Płockiej.Doświadczenie zawodowe zbierał zarówno w organach administracji rządowej jak i w prywatnej kancelarii prawniczej.

W latach 2006 – 2009 pracował w Urzędzie Skarbowym w Referacie Egzekucji, gdzie specjalizował się w egzekucji z nieruchomości oraz kierował pracą poborców skarbowych.

W latach 2010-2015 r. pracował jako aplikant adwokacki, następnie współpracował jako adwokat w prestiżowej firmie prawniczej – Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych „Nowakowski i wspólnicy” sp.k.

Zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego, prawa spółek oraz windykacji należności. Posiada doświadczenie w reprezentacji procesowej osób fizycznych i prawnych w sprawach cywilnych (gospodarczych). Z powodzeniem występuje jako obrońca w sprawach karnych.

Zakres Usług

Obsługa prawna przedsiębiorców w zakresie windykacji należności, spraw podatkowych i pracowniczych
( w tym BHP)

Prowadzenie procesów sądowych w sprawach cywilnych, gospodarczych i rodzinnych

Zastępstwo procesowe w sprawach administracyjnych i sądowo-administracyjnych

Doradztwo prawne, porady prawne

Przygotowanie umów i prowadzenie negocjacji

Obrony oskarżonych i reprezentowanie pokrzywdzonych w sprawach karnych i karno-skarbowych

Porady prawne udzielane na miejscu w Kancelarii

Porady prawne udzielane za pomocą poczty elektronicznej

Zlecenia jednorazowe (sporządzenie opinii prawnej, zastępstwo procesowe w konkretnej sprawie)

Stała obsługa prawna przedsiębiorców

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą kancelarią zostaw wiadomość.

Pozostańmy w kontakcie

Wypełnij formularz kontaktowy